531 707 780

Zadzwoń do nas

8.00-16.30

Poniedziałek-Piątek

kargroup.oferta@gmail.com

Napisz do nas

QualitySite

QualitySite

01

Dane kontaktowe

QualitySite
Stanisława Leszczyńskiego 4/25
qualitysite.pl/oferty-pracy

02

Informacje o firmie

Nasza misja

Jesteśmy nieustraszonymi detektywami doświadczeń klientów, poświęconymi odkrywaniu tajemnic, które kryją się za interakcjami online!

Misją naszej firmy jest zapewnienie najwyższej jakości usług poprzez kompleksowe badania tajemniczego klienta. Oraz audyty na platformach internetowych banków, sklepów internetowych oraz marketplace. Dążymy do ciągłego doskonalenia doświadczenia klienta oraz budowania zaufania poprzez rzetelne i precyzyjne analizy. Naszym celem jest pomaganie naszym klientom w doskonaleniu swoich usług. Zwiększaniu zaufania użytkowników oraz umacnianiu ich pozycji na rynku. Poprzez dostarczanie wnikliwych i wartościowych raportów oraz rekomendacji opartych na naszych badaniach i analizach. W związku z czym dla doświadczonych i mniej doświadczonych respondentów organizujemy pracę tajemniczego klienta, która bezpośrednio przyczynia się do poprawy funkcjonowania platform internetowych.

8 lat doświadczenia naszego zespołu i tysiące przepracowanych godzin pozwalają nam realizować nasze postanowienia każdego dnia na coraz wyższym poziomie!
Nasza wizja

Wizja naszej firmy to stworzenie nowej normy w doświadczeniach online. Pragniemy być kluczem do odnalezienia nieoczywistych detali, które napędzają lojalność i zaufanie użytkowników. Widzimy świat, w którym nasze badania tajemniczego klienta rewolucjonizują interakcje online, przekształcając je w źródło inspiracji dla biznesów. Nasza wizja to wyznaczanie nowych standardów, gdzie każda platforma internetowa staje się przestrzenią, w której wzrasta zaangażowanie, a relacje z klientami budowane są na solidnym fundamencie uczciwości, zrozumienia i doskonałości.

Chcemy również, aby wykonywanie audytów w formie pracy tajemniczego klienta stało się możliwe dla każdego. Niezależnie od doświadczenia czy wiedzy, ponieważ dążymy do tego, aby wszelkie badania tajemniczego klienta organizować w każdej branży.

QualitySite

LAUREAT PLEBISCYTU

certyfikat jakości usług

QualitySite

Przystępując do programu firma zobowiązała się do:

Opinie

Ankieta o firmie

Opinia jest w pełni anonimowa. Twój email nie zostanie upubliczniony.

03

Formularz oceny

531 707 780

Zadzwoń do nas

8.00-16.30

Poniedziałek-Piątek

kargroup.oferta@gmail.com

Napisz do nas