certyfikat firmy

O programie

Dowiedz się co zyskujesz inwestując w Laur Wiarygodności

01

Zaufanie

zwiększa zaufanie potencjalnych klientów

02

Wzrost sprzedaży

wzmacnia wizerunek i powoduje wzrost sprzedaży

03

Wyróżnij się

wyróżniasz firmę wśród innych przedsiębiorców

certyfikat firmy

Korzyści z uczestnictwa

Szanujące zasady zdrowej konkurencji i wysokich standardów pracy z Klientem. Wyróżnieniem mogą pochwalić się firmy które oferują usługi wysokiej jakości.

Co zyskujesz?

Wyróżnia firmę wśród innych przedsiębiorców
Laur Wiarygodności Firmy usługowej pomaga budować przewagę firmy na rynku krajowym
Laur Wiarygodności to skuteczne narzędzie marketingowe – umożliwiające umieszczenie loga Laur Wiarygodności w na stronach www, w stopkach wiadomości e-mail, dokumentach firmowych
Dla każdej firmy która przejdzie weryfikację wręczamy bezpłatny dostęp do kursu o marketingu z materiałami PDF oraz z 60 minutowym materiałem video

Każdy uczestnik programu zobowiązuje się przestrzegać zasad ogólnopolskiego programu wiarygodności.

zbuduj renomę swojej firmy

Zdobądź laur wiarygodności

Prowadzisz działalność gospodarczą, więc zależy Ci na zdobyciu renomy, pozyskaniu klientów, budowie dobrego wizerunku i w efekcie zwiększaniu zysków. Czy wiesz, że swoje cele możesz łatwiej, szybciej i skuteczniej osiągnąć poprzez zdobycie lauru wiarygodności – certyfikatu, który wyróżnia Twoją firmę na tle konkurencji? Sprawdź, dlaczego warto wziąć udział w programie.

Wiarygodność
100%
Renoma
98%
Zaufanie Klientów
99%
Wysokie standardy
90%

Budowa reputacji firmy czy marki to jeden z najważniejszych czynników, który stanowi o sukcesie rynkowym lub jego braku. Przedsiębiorstwa skutecznie dbające o swoją wiarygodność są o krok przed konkurencją, dlatego wiele z nich decyduje się na uzyskanie lauru wiarygodności. Tego rodzaju certyfikaty dla firm są jasnym sygnałem dla klientów, który informuje o tym, że można i przede wszystkim warto im zaufać.

Certyfikat dla firmy
– Laur Wiarygodności

Certyfikat wiarygodności „Laur Wiarygodności”  ma za zadanie wyróżnianie Uczciwych i Rzetelnych firm, które w sposób odpowiedzialny prowadzą działalność biznesową.

Podstawowe źródła informacji