531 707 780

Zadzwoń do nas

8.00-16.30

Poniedziałek-Piątek

kargroup.oferta@gmail.com

Napisz do nas

Formagio Sp. z o.o

Formagio Sp. z o.o

01

Dane kontaktowe

Formagio Sp. z o.o
Bankowa 10, 58-260 Bielawa
509505582

02

Informacje o firmie

 

Formagio Sp. z o.o

 

Witamy serdecznie! Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu, wykonawstwie oraz montażu stopni drewnianych na istniejące schody betonowe oraz schody samonośne. Naszą pasją i zamiłowaniem jest tworzenie pięknych, trwałych i funkcjonalnych schodów drewnianych, które dodają elegancji i ciepła każdemu wnętrzu.

Nasza oferta:

  • Wykonanie i montaż stopni drewnianych: Nasza ekipa doświadczonych stolarzy i montażystów zajmuje się kompleksowym procesem produkcji oraz montażu stopni drewnianych. Dzięki naszym umiejętnościom i zaawansowanemu sprzętowi, możemy stworzyć schody, które spełnią Państwa oczekiwania.

  • Personalizacja: Drewno, z którego wykonujemy schody, może być dostosowane do Państwa gustu i stylu wnętrza. Oferujemy lakierowanie, olejowanie, bejcowanie oraz malowanie drewna w dowolnym kolorze z palety RAL, aby dopasować schody do Państwa preferencji.

  • Dodatki: W ramach naszej oferty proponujemy również podstopnie oraz cokoły, które uzupełnią wygląd i funkcjonalność schodów.

  • Najwyższa jakość: Nasze schody są wykonywane z najwyższej jakości drzewa krajowego, takiego jak dąb, buk czy jesion. Dzięki temu są nie tylko estetyczne, ale także trwałe i odporne na codzienny użytek.

LAUREAT PLEBISCYTU

certyfikat jakości usług

Formagio Sp. z o.o

Przystępując do programu firma zobowiązała się do:

Opinie

Ankieta o firmie

Opinia jest w pełni anonimowa. Twój email nie zostanie upubliczniony.

03

Formularz oceny

531 707 780

Zadzwoń do nas

8.00-16.30

Poniedziałek-Piątek

kargroup.oferta@gmail.com

Napisz do nas